TRHOVISKO Senica

Posuvná brána na koľajnici v kombinácii so systémom AXIS.

SKLÁDKA ODPADOV Šulekovo

4-hranné oploteni FLUIDEX 522 v kombinácii so stĺpikom Štandard na platni a bavoletmi ŠTANDARD s ostnatým drôtom ATAC.

RODINNÝ DOM Limbach

Kombináciou pletiva ARMOR a stĺpikov UNIVERS v zelenej farbe je oplotený rodinný dom v mierne svahovitom teréne v Limbachu.

RODINNÝ DOM Borinka

Rodinný dom v Borinke je oplotený s AXIALOM SUPER a stĺpikmi FAPEX na betónovom múriku. Z fasádnej strany je postavený vrovine a z bočnej strany je riešený odskokmi.

RODINNÝ DOM Bratislava

Systém AXIS DESIGN - AXIS C v hnedej farbe je postavený v mierne stúpajúcom teréne na betónovom múriku riešenom odskokmi.

RODINNÝ DOM Borinka

Oplotenie rodinného domu v Borinke tvorí 4-hranné oplotenie FLUIDEX 522 a stĺpiky UNIVERS v zelenej farbe na betónovom múriku.

TENISOVÝ KURT Bratislava

Oplotenie tenisového kurtu v Bratislave o rozmere 36 x 18 m sme zabezpečili v jednom celku vysokom. Na oplotenie bolo použité špeciálne vyvinuté pletivo TENIS FLUIDEX a stĺpiky CLOTEN s príslušenstvom.

SEPS Žilina

Vstupná bránka OPPIDUM 1-krídlová spolu s posuvnou bránou OPPIDUM Design na koľajnici a AXISOM C tvoria kompletný a harmonický celok spoločnosti SEPS Žilina.

PHOENIX Bratislava

Spoločnosti, ktorá sa zaoberá zdravotníckym zásobovaním, sme dodali bránky ESPACE PLUS jednokrídlové, bránu ESPACE PLUS posuvnú na koľajnici, ESPACE MAX samonosnú a závory.